Thief 4 – VGX2013 – Nowy trailer i informacje o grze!

Na tegorocznej gali VGX zaprezentowany został nowy, fabularny trailer gry Thief. Ukazuje on kulisy fabuły rozwijając wątek uczennicy Garretta o imieniu Erin. Całość  zawiera też wiele ciekawych scen z gry oraz prezentuje kilka nowych sylwetek, które być może będą miały znaczenie fabularne.

VGX 2013 – Thief World Premiere Trailer

Ale to nie wszystko. Pojawił się też drugi materiał, w którym reporter VGX odwiedza siedzibę Eidos zbierając garść ciekawych informacji o wielu aspektach rozgrywki. Zasadniczo większość tych informacji poznaliśmy już wcześniej natomiast na koniec otrzymujemy bardzo ciekawą zapowiedź. Twórcy zapowiadają aplikację na smartphone’y, która umożliwi połączenie z naszą grą i wyświetli nam aktualny stan gry, rozwój naszej postaci oraz pozwoli na dostęp do wszystkie pozyskanych w czasie rozgrywki informacji o postaciach i sytuacjach. Innymi słowy będzie to kopia interfejsu gry w wersji offline. Trzeba przyznać, że będzie to dosyć oryginalna i wyjątkowo ciekawa sprawa.

VGX 2013 Pre-Show: Thief

Aktualizacja:

Na koniec kilku minutowy gameplay, który pokazuje kilka sytuacji z eksploracji miasta i kradzieży. Niestety komentarz po niemiecku.

Thief – 5 Minutes Gameplay


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>