Nowy Thief krytycznym okiem…

Pierwsze recenzje i opinie o nowym Thiefie sprowadzają się do prawie jednogłośnej opinii, że tytuł ten ma spory potencjał, który niestety został w wielu aspektach rozgrywki zmarnowany.

Nasz kraj to gildia wielu wiernych złodziejskich fanów, szanujących sagę Złodziejską w wyjątkowy sposób. W świecie Thiefa, subiektywne, pierwsze odczucia odnośnie nowego tytułu niestety studzą emocje, które towarzyszyły wszystkim przez ostatnie tygodnie.

Na rodzimym poletku nad rozwojem gry Thief czuwał serwis Gry-Online, który poświęcił ostatni temu tytułowi sporo czasu i uwagi. Poniżej przedstawiamy wideo recenzję, w której wierny skradankom redaktor Kacper dzieli się z wszystkimi swoimi odczuciami:

Poniżej także materiał z konkluzją ekipy Gry-Online na temat nowego Złodzieja:

Na koniec recenzja Szymona na łamach Gry-Online:

Nie wątpimy, że nowy Thiefa ma wiele więcej do zaoferowania i musimy dać tej grze dużo więcej czasu aby nasycić się nowym światem i oswoić się ze specyfiką rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>